Top nowości

Rossmann
Top nowości
Rossmann

Tropicielki!

Zwracam się do Pań z tego względu, że promocja w Rossmannie jeszcze trwa do 15 grudnia. Trzeba się spieszyć, bo są tam świetne kosmetyki w bardzo przystępnych cenach. Pamiętajcie drogie Panie, że okres zimowy jest bardzo ciężki dla skóry zwłaszcza twarzy, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiedni podkład, który nie tylko sprawi, że twarz wygląda promiennie, ale również zabezpieczy przed mrozem czy smogiem. Ważna jest również pomadka odpowiednio tłusta. Obecnie Rossmann przygotował bogatą ofertę kosmetyków bio. Takie firmy jak Garnier, Soraya czy Lirene wydały serie kosmetyków bio. Czerpią składniki z natury przez co pielęgnacja naszego ciała jest dużo bardziej zdrowsza. Uważajcie na sls, pegi i inne szkodliwe związki. Czytajcie etykiety i składy kosmetyków, aby nie mieć zbędnego rozczarowania po ich użyciu.

Warto je wypróbować bo są naprawdę bardzo skuteczne i zdrowe dla naszej skóry. W katalogu znajdziecie również świetne propozycje zestawów, które będą dobrym prezentem pod choinkę dla naszych mam, babć czy mężów. Ja polecam kosmetyki firmy Mysterium Baobab, które są wegańskie i świetnie pielęgnują włosy.

A na koniec warto zaopatrzyć się w taka pozycję książkowa jak „Dirk Rossmann … i wtedy wspiąłem się na drzewo”. Opowieść o człowieku, którego nazwisko stało się marką. Bardzo wciągająca książka, którą warto przeczytać.


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.