Rossmann 01.02

Rossmann
Rossmann 01.02
Rossmann

Drogie Tropicielki!

Z pewnością wiecie czym jest smog. Dla przypomnienia według  Wikipedii smog to zjawisko atmosferyczne powstałe w wyniku wymieszania się mgły z dymem i spalinami. Zanieczyszczenie powietrza, jakim jest smog, powstaje wskutek przedostawania się do atmosfery szkodliwych związków chemicznych, takich jak tlenki siarki i tlenek azotu oraz substancje stałe, czyli pyły zawieszone, a także kancerogenne wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne. Dlatego bardzo ważne jest używanie odpowiednich kosmetyków, aby chroniły naszą skórę i organizm przed tymi szkodliwymi substancjami jakie unoszą się wokół nas. Ale równie ważne jest aby kosmetyki jakie używamy nie degradowały środowiska i nie powiększały jego zanieczyszczenia. Obecnie w ofercie jest mnóstwo kosmetyków które są naprawdę skuteczne ale również nieszkodliwe dla naszej planety.

Wielka prośba do Was abyście zwracały uwagę nie tylko na cenę produktu ale również na certyfikaty które znajdują się na  etykietach kosmetyków czy detergentów.

W ofercie Rossmanna dostępnej już od 1 lutego będzie można znaleźć wiele takich produktów które ochronią naszą skórę twarzy czy ciała przed panującymi obecnie szkodliwymi warunkami powietrza.

Oczywiście chrońmy nasz organizm nie tylko z zewnątrz ale również od środka. Nie zapominajcie o odpowiedniej diecie, suplementacji czy nawadnianiu organizmu. W obecnej sytuacji pandemicznej to niezmiernie ważne. Rossmann oferuje nam mnóstwo ciekawych produktów w przystępnej cenie. Dlatego nie zwlekajcie i obejrzyjcie ofertę Rossmanna która dostępna jest na Tropicielu Okazji a w drogerii obowiązywać będzie od 1.02.

Życząc dużo zdrowia przesyłamy szczere uśmiechy, które rozpogodzą każdy pochmurny i smogowy dzień !

 


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.