oferta 16.04 do 30.04

Rossmann
Oceń nas
oferta 16.04 do 30.04
Rossmann

 

Wiosna!

 

Przyszła do nas już jakiś czas temu astronomiczna, choć tej pogodowej jeszcze nie widać. Ale bez obaw z pewnością wkrótce zobaczymy piękne słońce za oknem. Trawy się zazielenią i pojawią się pierwsze pączki na drzewach. Choć w niektórych regionach Polski, pojawiły się pierwsze bazie.

 

A za dwa tygodnie święta, dlatego polecam Wam przyjrzeć się ofertom w Tropicielu Okazji, ponieważ znajdziecie tam bardzo ciekawe propozycje prezentów. Nie tylko prezenty, ale również sprzęt kuchenny czy ogrodowy będziecie mogli znaleźć w bardzo ciekawych cenach.

 

Dzisiaj chce napisać o ofercie Rossmanna. Wiosna jest kobieta, a w dzisiejszych czasach bardzo ważne jest aby zadbać o prawa kobiet i zwrócić szczególną uwagę na ich sytuacje w kraju. W każdej z ulotek Rossmanna jest zaznaczone, że ta właśnie sieć handlowa wspiera kobiety w trudnych sytuacjach. Dlatego pamiętajcie, że jeśli macie do wyboru zakup w drogerii Rossmann czy w markecie innym, wybierzcie tą pierwszą opcje. Kosmetyki są te same lub nawet lepsze, a wybór bogatszy w Rossmanie.

 

Kobiety i mężczyźni wspierajmy się, bo wszyscy jesteśmy równi. Dzielą nas pewne cechy zewnętrzne czy status materialny, ale każdy z nas jest takim samym człowiekiem, który ma uczucia, potrzeby, marzenia, oczekiwania itp. Dobro powraca - dlatego warto pomagać. A świat będzie lepszy i radośniejszy, gdy choć trochę wysilimy się i zrobimy drobny dobry uczynek dla bliźniego.

 

Wspieramy akcje, dlatego zachęcamy Was do zeskanowania aplikacji Rossmann, zbieraniu punktów i pomaganiu wszystkim kobietom, które tego potrzebują!

 

Zostańmy zwykłymi bohaterami i pomagajmy

 


Uprzejmie informujemy, że na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również podmioty powiązane, podmioty współpracujące oraz nasi Zaufani Partnerzy, którzy także chcą wyświetlać reklamy jak najlepiej dopasowane do Twoich preferencji. Pragniemy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z obowiązującymi przepisami, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu z naszych serwisów internetowych. Zapoznaj się z poniższymi informacjami lub kliknij przycisk „Przejdź do strony”.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.